O NAS

W Muuw Center zatrudniamy pięciu doświadczonych terapeutów, którzy posiadają specjalistyczną wiedzę i umiejętności w dziedzinie fizjoterapii. Każdy z nich jest oddany pracy z pacjentami i dąży do poprawy ich zdrowia i samopoczucia. Nasza ekipa terapeutów oferuje różnorodne metody i techniki terapeutyczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjentów. Dzięki ich zaangażowaniu i doświadczeniu, jesteśmy gotowi zapewnić Ci kompleksową opiekę fizjoterapeutyczną na najwyższym poziomie. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na wizytę i poznać naszych terapeutów bliżej!

NASZA EKIPA

MATEUSZ IWANICKI

Cześć, jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku oraz założycielem Muuw Center. Chciałbym podzielić się moją historią i doświadczeniem oraz przybliżyć Was do mojej osoby.

Moja historia sportowa zaczęła się od pływania od najmłodszych lat, następnie trenowałem crossfit i sporty siłowe oraz różne sporty walki. To doświadczenie jako zawodnik wykształciło we mnie pasję do pracy nad ciałem i zdrowiem.

Obecnie jestem zaangażowany w pracę z kadrą narodową juniorów w pływaniu. W przeszłości  miałem przyjemność współpracować przez wiele lat z kadrą narodowa unihokeja, z Polskim związkiem żeglarskim oraz  kadra narodowa gimnastyki artystycznej. Pełniłem również  rolę fizjoterapeuty w 2 ligowym klubie piłkarskim Gryf Wejherowo.  Moje umiejętności i doświadczenie pozwalają mi specjalizować się w wielu obszarach fizjoterapii, takich jak rehabilitacja pourazowa , fizjoterapia ortopedyczna oraz pooperacyjna. Moja praktyka obejmuje również fizjoterapię sportową, diagnostykę funkcjonalną oraz wyszukiwanie błędów motorycznych u amatorów jak i zawodowych sportowców. Obszarem fizjoterapii z którym pracuje są również stawy skroniowo żuchwowe.

W mojej pracy wykorzystuję różnorodne techniki, takie jak terapia manualna, suche igłowanie, pinopresura, masaż tkanek głębokich oraz chiropraktykę. Na co dzień  prowadzę również treningi funkcjonalne nakierowane na poprawę najsłabszych ogniw w ciele. Moim celem jest pomóc pacjentom odzyskać pełnię zdrowia i sprawności fizycznej.

EWELINA NOWACZYK

Cześć, jestem magistrem fizjoterapii na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Już od najmłodszych lat moją największą pasją był sport. Jako wciąż aktywna zawodniczka, miałam okazje przyglądać się licznym urazom i kontuzjom. W ten sposób zdałam sobie sprawę jak istotną rolę odgrywa świadomy i prawidłowo dobrany ruch.

Zainteresowanie fizjoterapią ortopedyczną, sportową oraz przygotowaniem motorycznym sprawiło, że na co dzień pracuje z pacjentami zmagającymi się z rozmaitymi problemami ruchowymi poczynając od najprostszych codziennych aktywności, do doskonalenia wyników sportowych oraz zapobieganiu urazom. Dodatkowo współpracuje z Reprezentacją juniorów w kolarstwie torowym.

KATARZYNA HARC

Cześć, jestem studentką ostatniego roku na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Swoją przygodę z fizjoterapia rozpoczęłam już jako młody sportowiec, lecz trochę od innej strony- zawodnika. Trening motoryczny towarzyszył mi od najmłodszych lat na zgrupowaniach kadry narodowej w żeglarstwie. Zainspirowana efektami i głodna wiedzy postanowiłam rozpocząć studia na kierunku fizjoterapia. Powoli kończę swoją przygodę jako studentka ale jeszcze większa przygodę przede mną, już  jako młoda fizjoterapeutka. Wciąż szkole się, uczestnicząc w licznych kursach poszerzających moją wiedzę. Aktualnie szkolę się na kursie z pinoterapii, a już wkrótce czeka mnie kurs Terapii Manualnej wg koncepcji FRSc, który składa się z pięciu modułów, co da mi wiele nowych narzędzi w pracy z pacjentem. Dużo przyjemności i satysfakcji sprawia mi zarówno praca manualna jak i motoryczna, której efekty widzę na codzień wśród swoich pacjentów.

MICHAŁ SZUL

Cześć, jestem absolwentem poznańskiego AWF oraz studentem Akademii Osteopatii.
Od najmłodszych lat jestem związany ze sportem. Kilkuletnie doświadczenie, możliwość poznania wielu dyscyplin i praca ze sportowcami oraz dalsze kształcenie dały mi solidne podstawy by pomagać pacjentom w procesie rehabilitacji ortopedycznej i ich powrocie do zdrowia. Kolejne kursy z technik wisceralnych i kranio-sakralnych pozwoliły na bardziej precyzyjną opiekę nad pacjentem bólowym. Znajomość procesów fizjologicznych zachodzących w ciele człowieka, ale także zrozumienie potrzeb każdego pacjenta są narzędziem pracy i warunkują sukces każdej terapii.